Волонтерський вертеп збиратиме кошти на лікування 10-річного Богдана

Волонтерський вертеп збиратиме кошти на лікування 10-річного Богдана

Десятирічний Богдан Ревакович потребує операції. У хлопчика під час обстеження виявили пухлину стовбура мозку. У десятирічного хлопчика спершу почало коситися око. Батьки відразу звернулися до лікарів. В Україні прооперувати його не можуть, через відсутність технологій. Німецька клініка назвала суму – 100 тисяч євро. В Туреччині ж на обстеження та подальше лікування потрібно менше.

“Виявили 1 листопада, коли зробили МРТ: пухлина на стоврубі головного мозку. Наші лікарі сказали, що дана пухлина не операбельна, тільки або облучення, або хіміотепарія. За кордоном взялися хіба що за пункцію та аналіз даної пухлини”, –   каже Володимир Ревакович, батько Богдана .

Нині Богдан в Стамбулі, сьогодні у нього візьмуть аналізи. Вже  вони покажуть подальшу картину хвороби. Родина вже витратила понад 10 тисяч доларів, а для лікування потрібно значно більше, скільки – поки що невідомо. Єдине що знають напевне: на перший час треба назбирати ще щонайменше 10 тисяч доларів для того, щоб хлопчик міг залишитись у клініці. Терміни – найкоротші, адже гроші потрібні до понеділка, 9 січня. То ж батьки закликають небайдужих допомогти назбирати необхідні кошти.

“Щодня нам приходить рахунок за наступний день його лікування. Сьогодні ми проплатили 10 тисяч доларів за взяття пункції у дитини, після цього, через два дні, Богданчик буде готовий до наступного лікування. Транш наступний буде 8-10 тисяч євро. На скільки цього стане ми не знаємо”, – зазначає волонтер Оксана Грем.

Долучилися до збору допомоги волонтерський вертеп. Впродовж трьох днів вони ходитимуть із колядою, аби назбирати кошти для маленького Богдана. Втім, активісти кажуть, якщо люди будуть запрошувати їх, то колядуватимуть довше, адже сума, яку потрібно назбирати надто велика.

Львів’яни можуть запросити вертеп до себе додому і здійснити пожертву, за телефоном 098 698 8010 (Роман Гунда – голова правління ГО “Меморіал”).

Крім того, можна перевести кошти на картку матері дитини:

Рахунок валютний (EURO) Приватбанк (Ревакович Іванна Степанівна) 5168 7573 1790 5869 (код Swift PBANUA2X)

Рахунок гривневий (грн) Приватбанк (Ревакович Іванна Степанівна) 5168 7573 1570 7374

Рахунок валютний (USA) Ощадбанк (Ревакович Іванна Степанівна) 2625 5000 1449 56 (код Swift COSBUAUKLVI)

Дізнатися більше інформації можна за телефонами: +380962152421 (батько Ревакович Володимир) +380970309463 (дідусь Гусяк Степан).

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ