Яценюк розповів, якою бачить нову Україну

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає IT-сектор і сферу залучення знань та інтелектуальних можливостей громадян основою перетворень в Україні та світі. 

Про це він сказав під час відкриття першого в Україні некомерційного інкубатору «1991 Open Data Incubator», який об’єднав декілька ІТ-рішень для розв’язання проблем інфраструктури, сільського господарства та енергетики, а також створення електронних послуг для населення, аналітичних систем для міністерств і цифрових рішень Smart City на основі відкритих даних.

«Ми завжди шукаємо відповідь, якою має бути нова Україна? – сказав Яценюк. – Я думаю, що нова Україна як і новий світ – це четверта індустріальна революція. Це талантизм від слова «талант». Це те, що може зробити аграрний сектор сильнішим, це те, що допоможе уряду провести реформи, в тому числі в системі охорони здоров’я. Талант – це те, що дозволить подолати хвороби, талант – це те, що дозволить гарантувати безпеку для людей, оновити Україну, створити новий політичний клас».

Прем’єр підкреслив, що майбутнє країни – за об’єднанням новітніх технологій, громадянського суспільства та влади.

«Я бачу нову Україну, яка має всі шанси лідером в Європі. Тому що ми маємо найважливіший потенціал – інтелект, – зазначив Яценюк. – Якщо кілька років тому всі думали, що потенціал – це газ та нафта – подивіться на ціни і згадайте росіян. Якщо хтось думає, що капітал – це гроші або активи, які продукують кінцевий продукт, то зараз я вважаю, що сильний талант та розум здатний розвивати все інше. Світ змінився, і в цьому світі перемагає той, хто має ідеї та розум, має талант та бажання».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ12:46, вівторок, 11 грудня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:19, п`ятниця, 7 грудня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0