Януковичу повідомлено про підозру у захопленні державної влади

Екс-президенту-втікачу Віктору Януковичу та екс-міністру юстиції Олександру Лавриновичу Генеральна прокуратура України повідомила про підозру у захопленні державної влади. Про це у «Facebook» написав Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

 

Як написав Луценко, департаментом спеціальних розслідувань ГПУ розслідується справа Конституційного перевороту 2010 року, який привів до захоплення державної влади шляхом розширення у неконституційний спосіб повноважень Президента України завдяки звуженню ролі та повноважень Парламенту і Уряду.

 

«На підставі зібраних доказів повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 109 КК України екс-президенту В. Януковичу та екс-міністру юстиції О. Лавриновичу у вчиненні спільно з іншими особами захоплення державної влади, у тому числі шляхом вжиття заходів до незаконної, без рішення єдиного органу законодавчої влади в Україні – Верховної Ради України, зміни діючої Конституції України через внесення до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів тексту Конституції України в редакції 1996 року та її офіційної публікації», – повідомив Луценко.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ