Яворівський полігон відвідав посол Канади

Яворівський полігон відвідав посол Канади

Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні пан Роман Ващук відвідав Міжнародний центр миротворчості та безпеки.

Високоповажного іноземного гостя у Центральному містечку МЦМБ зустрів начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук.

В ході візиту було обговорено хід підготовки українських військовослужбовців канадськими інструкторами та відвідано низку занять на курсах підготовки інструкторів.

У супроводі очільника видового вишу Роман Ващук оглянув  навчально-матеріальну базу містечка. Окрім цього, Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні особисто поспілкувався із канадськими військовослужбовцями, у котрих нещодавно відбулась ротація в складі об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи «Україна». Він, зокрема, переконався в належному забезпеченні умов проживання та роботи своїх співвітчизників.

Наприкінці візиту генерал-лейтенант Павло Ткачук в особі пана посла подякував усьому народу Канади за щиру моральну та дієву матеріальну підтримку України, адже саме ця країна однією із перших прийшла на допомогу нашій Вітчизні у нелегкий час випробувань.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ