ЄБРР анонсував наміри долучитись фінансово до вирішення проблем Львова

Міський голова Львова Андрій Садовий запевнив у четвер, що директор Європейського банку реконструкції та розвитку з Україною Аджунер Шевкі анонсував сьогодні наміри банку долучитись фінансово до вирішення проблем міста Львова з утилізації твердих побутових відходів. Про це повідомили сьогодні, 27 квітня, в прес-службі Львівської міськради.

Про це повідомили в четвер, 27 квітня, у Львівській міськраді. У ній також поінформували: «Сьогодні у Львові відбувається «Екологічний форум». Ключовою темою форуму є обговорення питань поводження з твердими побутовими відходами в Україні. Зокрема, під час Форуму французька компанія «Egis» презентує програму поводження з твердими побутовими відходами для Львова».

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий запевнив під час відкриття форуму, що директор Європейського банку реконструкції та розвитку з Україною Аджунер Шевкі анонсував сьогодні наміри банку долучитись фінансово до вирішення проблем міста Львова з утилізації твердих побутових відходів. Андрій Садовий також зазначив: «Це буде у продовження тої співпраці, яку ми розпочали з Європейським інвестиційним банком. Це продовження тої співпраці, яку ми свого часу розпочали з Міжнародною фінансовою корпорацією, представники якої сьогодні також є тут».

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ