ЄІБ надасть Україні фіндопомогу на 600 млн євро

Сьогодні у Брюсселі Європейський інвестиційний банк та Європейська комісія оголосили про останній набір кредитів на загальну суму близько 600 млн євро для України. Про це інформує прес-служба ЄІБ.

 

“Сьогодні в Брюсселі Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) і Європейська комісія оголосили про останній набір кредитів на загальну суму близько 600 млн євро як частину зобов’язань ЄС Україні, зроблених у березні 2014 року”, – йдеться у повідомленні.

 

Як відомо, пакет кредитів, оголошених сьогодні, передбачають:

– підтримку вищої освіти і енергоефективності в Україні – 120 млн євро;
– модернізацію залізниць країни – 150 млн євро;
– модернізацію інфраструктури агрокомпанії “Нібулон” – 71 млн євро;
– підтримку підприємств малого і середнього бізнесу і компаній середнього розміру в Україні – 260 млн євро.

 

Водночас вказано, що у штаб-квартирі ЄК відбулася спеціальна церемонія підписання відповідних документів, чим “ЄІБ виконав свої зобов’язання за період 2014-2016 роки для забезпечення програми надання фінансової допомоги в 3 млрд євро на підтримку України і зміцнення її конкурентоспроможності, стійкості, енергетичної безпеки і підвищення якості життя для громадян України”.

 

Ця програма є частиною пакету підтримки Євросоюзу у 11 млрд євро, оголошеної ЄС в березні 2014 року, пише УНН.

 

“Цей останній набір кредитів ЄІБ доповнює низку інших інвестицій, наданих ЄІБ з березня 2014 року, щоб допомогти Україні стабілізувати економічну та фінансову ситуацію, підвищити стійкість і підтримати процвітаюче майбутнє для країни”, – додали в банку.

 

Також зауважують, що кредити, які частково підкріплені грантами ЄС, “забезпечать фінансування енергоефективності, вищої освіти, сталого розвитку транспорту, приватного сектора і підтримки бізнесу і були підписані віце-президентом ЄІБ Вазілем Гудаком в присутності віце-президента ЄК з Енергосоюзу Мароша Шефчовича і генерального директора ЄК з питань європейської політики сусідства та переговорів про розширення Крістіана Даніельссона.

 

“Крім того, Україна і Європейський інвестиційний банк підписали меморандум про взаєморозуміння, щоб підкреслити важливість майбутньої підтримки після 2016 рік і для того, щоб окреслити напрямки для можливого майбутнього співробітництва між Україною та банком”, – додали у ЄІБ.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0