ЄС додав нові імена до індивідуального санаційного списку

Європейський Союз додав нові імена в список індивідуальних санкцій, в якому фігурують громадяни Росії і України. Про це з посиланням на представника Ради ЄС повідомляють «РИА Новости».

 

За словами посадовця, рішення було включено до порядку денного засідання Ради міністрів економіки та фінансів країн-членів ЄС.

 

Як свідчить повістка, міністри повинні були без обговорення внести зміни в рішення про накладення санкцій «у зв’язку з діями, що підривають або є загрозливими територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України».

 

Раніше у вересні ЄС продовжив до 15 березня 2017 року дію санкцій проти російських офіційних осіб і знаменитостей, а також керівників «ДНР» і «ЛНР» та бойовиків. Зараз в списку санкцій ЄС є 146 громадян та 37 юридичних осіб Росії і України. Крім індивідуальних заходів, країни-члени ЄС дотримуються санкцій, спрямованих проти окремих секторів економіки Росії, а також санкцій проти Криму. Ці обмеження діють до 31 січня і 23 червня 2017 року відповідно.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ