ЄС очікує від України негайних результатів боротьби з корупцією

Євросоюз очікує перших суттєвих результатів реформ в Україні, зокрема у сфері боротьби з корупцією. Про це йдеться в заяві представництва Європейського Союзу в Україні, розміщеній у «Facebook».

 

Як ідеться в узгодженій з головами дипломатичних місій держав-членів ЄС в Україні заяві, «Європейський Союз закликає органи державної влади та всі політичні партії України з відновленими силами об’єднатися заради продовження процесу реформ».

 

Як підкреслено в заяві, особливо важливу роль відіграє боротьба з корупцією в Україні. «Зокрема, негайно необхідні конкретні й переконливі результати в боротьбі з корупцією», – йдеться в документі.

 

Серед головних пріоритетів дипломати ЄС визначають «прозорість відбору та призначення керівників державних підприємств і їхньої фінансової звітності, а також кроків, що здійснюють для приватизації чи ліквідації деяких таких підприємств відповідно до програми макроекономічної та фінансової стабілізації, узгодженої з міжнародними фінансовими організаціями».

 

В ЄС підкреслюють, що «в цей вирішальний момент політичному керівництву України слід відкласти вбік розбіжності та спільно зосередитися на подальшому виконанні плану реформ».

 

«Єдність на підтримку таких необхідних реформ повинна бути пріоритетом для всіх політичних сил», – наголошено в опублікованій заяві.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0