З Левандівки вивезли сміття

Як повідомили у Залізничній РА, за вчорашній день на Левандівці вивезли сміття з 4 перенакопичених майданчиків. Залишається ще 7. Адміністрація спільно з перевізниками працює над вирішенням ситуації з вивезення ТПВ на перенакопичених майданчиках.

 

«Ми кожного дня спілкуємося з перевізниками і перевіряємо стан контейнерних майданчиків. За вчорашній день було очищено 4 майданчики з перенакопиченим сміттям на Левандівці. Залишається ще 7 перенакопичених майданчики. Ми працюємо з перевізниками, щоб вони вивезли перенакопичене сміття.

 

Скарги від мешканців надходили лише щодо перенакопиченого сміття на майданчиках. Скарг про те, що завелися щурі, до нас не надходило», – розповів Богдан Антохів, в.о. голови Залізничної РА.

 

Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом сьогодні на ранок сміття не вивезено з 260 контейнерних майданчиків житлового фонду. Це 21% від загальної кількості.

 

У Залізничному районі не вивезено сміття з 66 майданчиків, у Сихівському – з 60, у Франківському – з 17, у Шевченківському – з 98, у Личаківському – з 19.

 

«Кожного дня у місті назбирується 500-600 тонн ТПВ. Тому є щоденна необхідність у вивезенні сміття», – розповідають в управлінні житлового господарства ЛМР.

 

Нагадаємо, загалом у Львові 1237 сміттєвих майданчиків житлового фонду.

 

Щодо сміттєвих майданчиків бюджетних установ, то ТПВ не вивезено із 26 контейнерних майданчиків закладів освіти та одного майданчика закладів охорони здоров’я.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ