За неповні декларації покарають чотирьох депутатів

Генпрокуратура виявила факти порушень в е-деклараціях чотирьох народних депутатів. Про це інформує прес-служба відомства.

 

Зокрема, були зафіксовані неподання та несвоєчасне подання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані парламентарів.

 

«Чотири  народні депутати України, які після 1 вересня 2016 року придбали транспортні засоби або отримали дохід від відчуження нерухомого або рухомого майна, у десятиденний строк не повідомили про це Національне агентство з питань запобігання корупції шляхом подання електронного повідомлення до Реєстру», – йдеться у повідомлені ГПУ.

 

Як відомо, один з народних обранців не повідомив НАЗК про придбання мотоцикла Harley-Davidson, 2012 року випуску за 141 тис. грн, а другий – автомобіля Toyota Land Cruiser, 2012 року випуску за півмільйона гривень.

 

«Інший народний депутат України не подав електронне повідомлення про отримання доходу в розмірі 100 тис грн від відчуження автомобіля Lexus LX 570, 2010 року випуску», –йдеться у повідомленні.

 

Прізвищ вказаних нардепів не озвучили. У прокуратурі зазначають, що порушення вимог щодо декларування доходу або придбання майна на суму, яка перевищує 50 мінімальних заробітних плат (68,8 тисячі гривень) є правопорушенням, пов’язаним із корупцією, і має наслідком адміністративну відповідальність. ГПУ вже передала матеріали до НАЗК із метою вжиття заходів для притягнення їх до відповідальності.



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ