Завтра члени параолімпійської збірної України навчатимуться лідерству в УКУ

Завтра, 3 березня, о 10.00 члени паралімпійської збірної команди України візьмуть участь у програмі «Розвиток лідерського характеру» у Центрі лідерства Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а, аудиторія 202).

Проводитиме курс Лукас Монзані, професор Плімутського університету (Велика Британія), науковий співробітник університету у Валенсії (Іспанія) та Франкфурті (Німеччина).

За словами організаторів, курс має на меті дати спортсменам базові знання щодо поняття лідерства у сучасному суспільстві, розуміння актуальної у світі концепції «Leadership based on character» та розвитку особистого лідерського характеру учасників.

У програмі візьме участь 19 спортсменів, серед яких професіонали зі стрільби з лука та греко-римської боротьби, зокрема, члени Збірної команди України на Параолімпійських іграх, а також їхні тренери.

«Ми вважаємо, що ця навчальна програма – лише початок тісної співпраці Центру лідерства УКУ з українськими спортсменами та їх тренерами. Одне з наших неписаних головних правил – бути корисним практикам: бізнесменам, військовим, спортсменам, тощо, щоб теорії лідерства не перетворювалися на виключно книжкові концепції, що відірвані від практичної діяльності, а створювали нові можливості для зростання нашого суспільства», – зазначає Андрій Рождественський, виконавчий директор Центру лідерства УКУ.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ