Завтра у Львові розпочнеться Форум місцевого самоврядування

7 та 8 квітня у Львові відбуватиметься IV Форум місцевого самоврядування, який організовує Інститут міста за ініціативи Львівської міської ради. Форум є платформою для обміну досвідом та обговорення актуальних проблем та перспектив у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі органів місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку держави. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

У дводенному заході візьмуть міський голова Львова Андрій Садовий, віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд, голова Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко, представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи на переговорах у Мінську Роман Безсмертний, Ян ТОМБІНСЬКІ, Посол ЄС в Україні Ян Томбінський, а також понад 150 представників органів місцевого самоврядування, визнані міжнародні та українські експерти у сфері розвитку міст та муніципальної політики. Учасники Форуму обговорять питання реформування місцевого самоврядування в контексті конституційної реформи в Україні, розбудову спроможних громад, реформування сфери ЖКГ, управління освітою в об’єднаних громадах, електронного врядування та стратегій як інструменту розвитку місцевого самоврядування.

 

Окрім того, під час Форуму відбудеться виїзне засідання комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. За підсумками Форуму буде сформовано резолюцію, яку учасники скерують центральних органів законодавчої та виконавчої влади України.

 

Стежити за прямою трансляцією Форуму можна буде на сторінці http://selfgovernance.org.ua/КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ