Житло для бійців АТО, трамвай на Сихів та вивезення сміття: у Львові затвердили зміни до бюджету

Рада затвердила зміни до переліку об’єктів, видатки на які цьогоріч проводять за рахунок бюджету розвитку, а також залишку коштів, що утворився в ньому станом на 01.01.2016. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Серед змін – виділення коштів із державної субвенції ЛКП «Львівавтодор» для виплати частини кредиту за трамваєм на Сихів, виділення додаткових коштів для співфінансування житла учасникам АТО, а також 36 млн грн. як внеску в статутний фонд Львівспецконтрансу. Як пояснила директор департаменту економічної політики міськради Ірина Кулинич, останнє стосується виплати комунальному підприємству компенсації за вивезення ТПВ впродовж листопада та двох декад грудня.

 

За словами посадовця, загалом, станом на 1 листопада, Львівспецкомунтрансу було виділено з міського бюджету 64,1 млн грн. компенсації, з яких 2,7 млн грн. – на закупівлю контейнерів та погашення кредиту за сміттєвози, а 61,4 млн грн. – це, власне, компенсація за вивезення сміття. Ще 8,82 млн. грн. в червні-липні компенсували комунальним підприємствам, які обслуговують житловий фонд міста. «Врахувавши всі витрати, які місто від літа понесло на вивезення ТПВ, буде 76,85 млн грн. За весь цей період ми вивезли 67,5 тис тонн сміття зі Львова», – зазначила вона.

 

Водночас, як підкреслив міський голова Львова Андрій Садовий, станом на 1 листопада 2016 року місто отримало 78,5 млн грн. додаткових коштів від розміщення вільних залишків на депозитах. Відтак, фактично, ці кошти й пішли на погашення витрат за вивезення сміття. «Дуже складна ситуація, тому кожна гривня тих коштів проходить перевірки», – додав він.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ