Зміни до Конституції: КСУ дозволив Раді вільно тлумачити терміни

Зміни до Конституції: КСУ дозволив Раді вільно тлумачити терміни

Конституційний суд України дозволив Верховній Раді раді самій визначати, на якій саме черговій сесії вносити зміни до Основного закону.

Відповідне рішення, ухвалене 15 березня за поданням 51 нардепа, у п’ятницю оприлюднив голова суду Юрій Баулін, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Конституційний Суд зазначає, що Верховна Рада може передбачити в Регламенті можливість прийняття законопроекту про внесення змін до Конституції як закону на пізнішій черговій сесії ВР», – йдеться у рішенні суду.

Як повідомляло агентство, суб’єкт права на конституційне подання – 51 народний депутат України – звернувся до Конституційного Суду України з клопотанням дати офіційне тлумачення положення статті 155 Конституції України „на наступній черговій сесії Верховної Ради України“ в аспекті питання: “чи означає це положення, що законопроект про внесення змін до Конституції України може бути прийнятий лише на безпосередньо наступній (за номером) сесії Верховної Ради України після сесії, на якій такий законопроект попередньо схвалений; чи прийняття законопроекту про внесення змін до Конституції України можливо на будь-якій наступній сесії (тобто такій, що має місце пізніше за часом) після сесії, на якій відбулося попереднє схвалення такого законопроекту”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ7:45, п`ятниця, 15 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:33, четвер, 14 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:30, четвер, 14 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0