Рекордний #22pushupchallenge від Національної академії сухопутних військ

Рекордний #22pushupchallenge від Національної академії сухопутних військ

У Львові понад сім сотень курсантів долучилися до флешмобу на підтримку ветеранів АТО. Міжнародну акцію запустили в Україні, щоб привернути увагу до проблем бійців, які повернулися зі Сходу й мусять боротися з посттравматичним синдромом. 
Як інформують організатори, вихованців та офіцерів Національної академії сухопутних військ виконали 22 віджимання від землі в єдиному пориві на стройовому плацу. Наразі – це є справжнім рекордом за кількістю учасників серед всіх, хто долучався до #22pushupchallenge в нашій країні.

Своєю участю у цій акції майбутні офіцери та їхні наставники, як й інші учасники флешмобу, намагаються привернути увагу суспільства до проблем учасників бойових дій. Насамперед тих, хто захищав та захищає нашу Батьківщину зі зброєю в руках на сході України.

Започаткували акцію в США, адже там, за даними спеціальних служб, щодня накладають на себе руки орієнтовно 22 ветерани, які повернулися з війни. Відтак 22 віджимання впродовж 22 днів є символічною цифрою та підтримкою.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ