Телевізійній програмі «Звитяга» – 10 років!

Телевізійній програмі «Звитяга» – 10 років!

У квітні виповнюється 10 років телевізійній програмі «Звитяга», яка висвітлює життєдіяльність Національної академії сухопутних військ, військових частин і з’єднань Західного регіону України, героїчні вчинки українських воїнів у зоні АТО, активно сприяє військово-патріотичному вихованню молоді та популяризації військової справи в регіоні та в Україні.

Нині участь у створенні програми беруть офіцери позаштатної медіа-групи Національної академії сухопутних військ спільно з творчим колективом Творчо-виробничого об’єднання військо-патріотичного мовлення ТРК “Львів” та офіцерами Інформаційної групи Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України у місті Львові.
У кожній передачі глядачі мають можливість переглядати важливі репортажі з зони воєнних конфліктів та навчань. В телепередачі розкриваються важливі теми, подається актуальна аналітика, її відвідують цікаві гості, в ній завжди демонструється ексклюзивне відео. «Звитяга» постійно тримає в полі зору службу українських військовослужбовців у зоні АТО та миротворчих контингентах у різних куточках світу.
За багато років існування колектив телепрограми опанував різноманітні жанри телевізійної журналістики, було створено чималу кількість рубрик, палітра яких періодично оновлюється та збільшується. В доробку творчої групи «Звитяги» є власні музичні кліпи, відеофільми, міжпрограмки тощо.
Сьогодні, в непростих умовах неоголошеної проти нашої країни гібридної війни, «Звитяга» стала невід’ємним елементом боротьби всіх українців з агресором та ефективним інструментом у спілкуванні з українським суспільством. Завдяки, зокрема, цій телепрограмі ми можемо відкрито та прозоро показати цивільним людям специфіку життєдіяльності війська, в тилу й на передовій, розповісти про наших героїв, надати допомогу та залучити до конструктивного діалогу.
Без перебільшення «Звитяга» – один із найтриваліших телевізійних проектів на військову тематику на теренах всієї України.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ19:45, четвер, 23 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:28, четвер, 23 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
18:57, понеділок, 20 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:50, понеділок, 20 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0