У Львові урочисто відкривають ХІ Екуменічний соціальний тиждень

У Львові урочисто відкривають ХІ Екуменічний соціальний тиждень

3-6 жовтня 2018 року у Львові відбувається Всеукраїнський суспільний форум «ХІ Екуменічний соціальний тиждень». Тема: «Молодь. Віра. Покликання». Сьогодні о 15:00 відбудеться урочисте відкриття заходу у Центрі Митрополита Андрея Шептицького. Суспільне у Львовіодин з інформаційних партнерів Тижня.Організатори присвячують Тиждень молоді, як рушійній силі українського суспільства. Координатор Форуму Оксана Іленьків пояснює, чому «молодіжна» тема  передає головне повідомлення буремного сьогодення. «Молодь залишається рушієм позитивних змін, досі плекає надію на краще майбутнє. І не просто словами, але й справами, креативними ініціативами демонструє, що маленькими кроками можна прямувати до великої перемоги; що людина, сповнена ентузіазму, з добрим серцем і чистим сумлінням здатна зруйнувати будь-яку аморальну систему із маргінальним світоглядом», — розповідає Оксана Іленьків.

Серед запланованих заходіввідкрита дискусія «Молодь. Віра. Покликання», під час якої обговорять питання, які часто турбують сучасну молодь: про покликання у навчанні, праці та суспільстві; про свідому віру, громадянство і професію. Під час Міжнародного семінару Українського християнського академічного товариства розкриють питання участі молоді у житті Церкви та навпакиЦеркви у житті молоді. Істориків, богословів, а також всіх, хто хоче пізнати церковну історію, запрошують на презентацію книги Клауса Шатца «Вселенські собори – стрижневі події історії Церкви», після якої відбудеться автограф-сесія автора. Третього дня Тижня для відпочинку збиратимуться на Майданчик здорової молоді, у межах якого відбудуться виступи дитячих та юнацьких танцювальних та хорових колективів, майстер-класи з миловаріння, гончарства та ліплення з глини, петриківського розпису, виготовлення листівок, а також інтерактивні ігри, квести, флеш-моб, а на завершенняконцерт «Лови хвилю».

Програма Форуму на сайті www.esweek.org.ua

У понеділок, 1 жовтня, у програмі “Добрий ранок” на UА: ЛЬВІВ розповіли про ХІ Екуменічний соціальний тиждень»:

Довідка:

Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) — Всеукраїнський суспільний форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, Церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній доктрині Церкви, стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері.

 

ОрганізаториІнститут екуменічних студій, Український католицький університет, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація, НУ «Львівська  Політехніка». Захід відбувається за підтримки — Фундації L’Œuvre d’Orient(Франція) та Громадського проекту «Ідея міста».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ